Świat ZENZ Organic

THE NEW BEAUTY STANDARD

MADE IN DENMARK

SINCE 1999

Marka ZENZ Oragnic została założona w 1999 roku w Danii z tęsknoty za nowoczesnym podejściem do zrównoważonego piękna. Zależało nam, aby produkować kosmetyki lepiej i bardziej ekologicznie z korzyścią dla naszych ciał, zmysłów i naszej planety.

Anne-Sophie Skjødt Villumsen i Jørgen Skjødt, założyciele marki ZENZ

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na ekologiczne i zdrowe produkty kosmetyczne, ZENZ Organic pragnie zapewnić świadomym fryzjerom i klientom zdrowszą alternatywę.

ZENZ wersja 2.0 to kompletna linia zawierająca wszystkie niezbędne produkty, których potrzebuje profesjonalny salon fryzjerski. Wybór między zdrowymi włosami, a zdrowym środowiskiem to wybór, którego nie trzeba dokonywać podczas pracy z ZENZ Organic.

LOOK GOOD 

Nasi eksperci opracowali, zadbali o jakość i dokładnie przetestowali produkty, aby uzyskać dzięki nim jak najlepsze rezultaty. Odkryj, jak wielofunkcyjne produkty inspirują Cię do kreatywności i tworzenia niesamowitych efektów.

FEEL GOOD 

Zadbaj o swoje dobre samopoczucie oraz swoich klientów dzięki ZENZ Organic Products, wykonanym z najczystszych i najlepszych naturalnych składników. 

Produkty zawierają maksymalną ilość naturalnych i certyfikowanych składników – więcej niż wymagają tego certyfikaty. Składniki są zawsze starannie dobierane, tak aby znaleźć najlepszą możliwą kombinację składników naturalnych i organicznych bez uszczerbku dla jakości.

DO GOOD  

Jesteśmy przekonani, że razem możemy coś zmienić i wspólnie przyczynić się do ochrony środowiska i realizacji Globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ. 

Nasze produkty są certyfikowane przez uznane organizacje: Nordic Swan Ecolabel, AllergyCertified, Ecocert COSMOS Organic i Vegan Society. Certyfikaty są Twoją gwarancją, że produkty są zdrowe, zrównoważone, przyjazne dla alergików, naturalne, organiczne i wegańskie.

OPAKOWANIA Z RECYKLINGU

Większość opakowań produktów ZENZ jest wykonanych w prawie 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu.

OCEAN WASTE PLASTIC

Dodatkowo współpracujemy z organizacją Ocean Waste Plastic, która zbiera plastik z oceanów na całym świecie 1:1 w stosunku do wagi opakowań naszych produktów.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl