Oferta dla salonów

Wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na ekologiczne i zdrowe produkty kosmetyczne, ZENZ Organic pragnie zapewnić fryzjerom i klientom zdrowszą alternatywę.

ZENZ wersja 2.0 to kompletna linia zawierająca wszystkie niezbędne produkty do pielęgnacji włosów i skóry głowy, których potrzebuje profesjonalny salon fryzjerski. 

Wybór pomiędzy zdrowymi włosami, a zdrowym środowiskiem to decyzja, której nie musisz dokonywać, gdy pracujesz z ZENZ. 

Dzięki naszym produktom unikasz składników takich jak: SLS, MI, parabeny, PPD, PTD, rezorcynol czy amoniak, a także przyczyniasz się do niestosowania mikroplastików. 

Zamiast nich, kosmetyki oparte są na naturalnych i certyfikowanych organicznych składnikach najwyższej jakości. Produkowane są według ścisłych wymagań, a duża ich część ma wegański skład, bez żadnych toksycznych zanieczyszczeń. Żaden z naszych produktów nie był testowany na zwierzętach, a opakowania są wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Produkty ZENZ są certyfikowane przez jeden lub więcej z czterech uznanych systemów certyfikacji: Nordic Swan Ecolabel, AllergyCertified, Ecocert COSMOS Organic oraz Vegan Society. Te oznaczenia stanowią gwarancję, że produkty są zdrowe, zrównoważone, przyjazne alergikom, naturalne, organiczne i wegańskie.

Do naszego asortymentu ZENZ Organic Products nie wybieramy żadnych składników, które są podejrzane, o powodowanie zaburzeń funkcjonowania układu hormonalnego i/lub działanie rakotwórcze. 

Mamy świadomość, że niebezpieczne substancje chemiczne, na które narażony jest fryzjer podczas wykonywania pracy, mogą powodować problemy dermatologiczne oraz alergie skórne. 

Dlatego tak ważne jest, aby profesjonalne produkty fryzjerskie, których używasz na codzień były bezpieczne zarówno dla Ciebie jak i Klienta. 

Jeśli chcesz otrzymać ofertę dla Twojego salonu fryzjerskiego, skontaktuj się z nami: 

NAPISZ DO NAS

info@zenzorganic.pl

lub

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl